Výměna lastur

Výměna lastur

Seznam členů, kteří by rádi obohatili svoji sbírku výměnou:
Our members interested in exchange:
Jméno/NameE-mailInterestsOffer
Jaroslav Derkajderka@volny.czVoluta, Oliva, Cypraea, all marine  
Jozef Gregogrego@fermas.skTrivia, Cypraea, Murex, Clausiliidae, all land & freshwater
Luboš R. Kolouchlrk@seznam.czall marine and land & fw
Jan Pecuchpecuchjan@hotmail.comCypraea, all marine
Josef Podhajskýshell.ka@worldonline.czBursidae, all marine
Robert Zeljakrzeljak@atlas.czMediterranean seashells, Calliostomatidae, Pectinidae
Jaroslav Pickajpicka@quick.czCypraea, Conus
Marián BačaConidae
Miroslav Bezecný
oblast Čína, Hong Kong, Thaiwan
miroslav.bezecny@googlemail.comCypraea, Conus, Murex, Voluta. all marinePleurotomaria teramachii, hirasei Marginella gigas, Fulgoraria ericarnim, allarys Cypraea sakurai, porteri, langfortii,valentia atd.
Výměna lastur na webu